top of page

Projekty naszych sklepów

Pasjonujemy się Ameryką. Uwielbiamy czytać o Stanach Zjednoczonych, zwiedzać kolejne miejsca na mapie, poznawać nowych ludzi i słuchać z zaciekawieniem nowych-starych historii. Uwielbiamy też amerykański lifestyle, wielkie metropolie i te skromne krainy country, otwartość ludzi dookoła i wiele innych rzeczy. Zawsze chcieliśmy dzielić się swoją pasją z innymi - czy to przez treści publikowane w sieci czy długie rozmowy wieczorami. Chcieliśmy też wyrazić swoją pasję do USA poprzez  symbole, które wyrażałyby wszystko to co uwielbiamy po tej stronie świata. I dotyczy to wielu sfer życia - zainteresowań, codzienności, podróży, społeczności, wiary i przekonań.

 

Jednym z naszych pomysłów na wyrażenie naszej pasji jest grafika - uniwersalny język symboli, jasny przekaz, jasna tematyka. Z tego też względu pracujemy w ciszy nad projektami własnych amerykańskich sklepów, które mamy nadzieję kiedyś staną się miejscem o prawdziwie amerykańskim klimacie.

Projekty sklepów rozwijamy jednocześnie w Polsce i w USA. Tworzymy nowy content, udostępniamy nowe rzeczy do kupienia, uzupełniamy ofertę, opowiadamy kolejne historie - przypominamy te sławne o których mówił cały świat, dzielimy się historiami zasłyszanymi podczas podróży i spotkań z Amerykanami, przedstawiamy też własne doświadczenia. Wszystko to robimy z nadzieją, że uda nam się stworzyć coś fajnego dla wielkich fanów "US and A".

Jesteśmy w bardzo wczesnej fazie i mocno polegamy na pomocy innych. Przed nami długa i mozolna droga, wiele przeszkód, wzlotów i upadków, zmian, aktualizacji i rozwoju kolejnych pomysłów. To jest dopiero początek i wierzymy, że z czasem urośnie z tego ciekawa inicjatywa. Cenimy sobie konstruktywny feedback w każdej sferze działalności - strony internetowej, bogactwa oferty, jakości produktów, reklamy, metod wysyłki czy kontaktu bezpośredniego z odbiorcami. Wierzymy, że mając wsparcie społeczności, która nam ufa i jest gotowa pomóc, będziemy w stanie stworzyć coś fajnego z czego kiedyś będziemy mogli być dumni. Dlatego też dzielimy się naszymi projektami z Wami w ramach naszego bloga American Stories. Wierzymy, że możemy na Was polegać i chętnie słuchamy Waszych rad. 

Wasze rady są nieocenione dlatego chcielibyśmy bardzo żebyście dzielili się z nami własnymi spostrzeżeniami. Każda drobna uwaga może sprawić wiele dobrego, każda solidna opinia może otworzyć oczy na nowe możliwości. Za każdą pomoc bardzo dziękujemy.

A oto nasze dwa projekty:

American Stories - projekt USA

Screenshot_32_edited.jpg

Adres główny: www.amerstories.com

Pozostałe adresy: brak

Kontakt: contact@amerstories.com

Nasza amerykańska platforma jest już w sieci i rozpoczęła swoją sprzedaż. Wśród propozycji znajdziecie koszulki, bluzy, kurtki, nakrycia głowy, akcesoria do laptopów i telefonów, elementy wystroju wnętrz i wiele innych praktycznych i przydatnych rzeczy. Umożliwiamy dokonanie zakupów różnymi formami płatności i przesyłki zgodne z regularnymi terminami dostarczenia znanymi z rynku amerykańskiego. Regularnie odświeżamy promocje, tworzymy nowe ciekawe akcje i nieustannie dodajemy kolejne pozycje w naszych departamentach.

American Stories - projekt Polska

Screenshot_33_edited.jpg

Nasz Polski projekt rozpoczął się i funkcjonuje na portalu Allegro, która na ten moment świetnie się sprawdza pod wieloma względami. Jest to bardzo popularna, zaufana i wygodna dla kupujących platforma, która oferuje również bezpieczne zakupy. Docelowo jednak chcielibyśmy również stworzyć własną stronę internetową z pełnym zapleczem produkcyjno-dystrybucyjnym na region Polski jednak w tym przypadku jest to bardziej "karkołomna" sprawa i wymaga dużo więcej czasu i zasobów.

Oprócz indywidualnych projektów, które tworzymy, Polski projekt American Stories posiada jeszcze jeden dodatkowy atut - są to mianowicie oryginalne rzeczy, które kupujemy w USA osobiście, wysyłamy do Polski i oferujemy w przystępnych, konkurencyjnych cenach. Naszą misją w tym wypadku jest umożliwienie każdemu kupna oryginalnych rzeczy od światowej sławy projektantów ze Stanów w normalnej, a nie absurdalnej cenie, jak to często ma miejsce w wielu innych sklepach. Nie jest to nasz główny nurt działalności więc nie mamy potrzebe narzucania ogromnych marży na ofertę. Dodatkowo przemawia tutaj fakt, że rzeczy kupujemy osobiście i w oficjalnych sklepach, dzięki czemu macie gwarancję 100% autentyczności i wiecie, że płacicie za prawdziwy produkt, a nie podróbkę u oszusta.

bottom of page