top of page

Planujesz przeprowadzkę do USA?

Rozpoczęcie nowego życia za oceanem to wielka i ekscytująca przygoda, ale też wiele stresu i czasu poświęconego na research czy zbieranie informacji, które pomogą w podjęciu pewnej decyzji. Uwierz nam, znamy to doskonale. Kiedy przeprowadzaliśmy się do USA spędziliśmy mnóstwo czasu na rozmowach i poszukiwaniu informacji jeszcze na długo przed wylotem. Prawda jest też taka, że wielu naprawdę przydatnych rzeczy nauczyliśmy się dopiero na miejscu, na własnych doświadczeniach, błędach, próbach poukładania wszystkich spraw, rozpoczęcia normalnego życia i cieszenia się z pobytu w Ameryce.

 

Jeśli zajrzałeś tutaj właśnie z tego powodu, czujesz mętlik w głowie, nie wszystko jest do końca jasne, ciężko zebrać potrzebne informacje na odległość - nie martw się, pomożemy :)

Umów się z nami na konsultacje!

Napisz do nas, umówmy się i porozmawiajmy! Chętnie Cię poznamy, opowiedz nam o sobie, powiedz z jakimi planami wybierasz się do USA, jakich informacji potrzebujesz, co Cię powstrzymuje przed wykrzyknięciem magicznego "Dobra, Lecę!" i spakowania walizek. Na podstawie Twoich indywidualnych potrzeb przygotujemy dla Ciebie potrzebne informacje, które później razem przedyskutujemy. Gwarantujemy, że oszczędzisz sobie sporo czasu, niepotrzebnego stresu i bólu głowy :) A wszystko to w rozsądnych cenach :)

Na bazie naszego doświadczenia zawsze powtarzamy, że najważniejsze jest przygotowanie do pierwszych miesięcy w Stanach, które mogą być zarówno kosztowne jak i pełne niezrozumiałych spraw do załatwienia. Później jest już tylko lepiej :) Jeżeli odpowiednio przygotujesz się do wylotu to z łatwością odnajdziesz się po drugiej stronie oceanu i przebrniesz gładko przez pierwsze przeszkody. Jedno jest pewne - życia w USA na pewno warto spróbować!

Skorzystaj z poniższego formularza i skontaktuj się z nami! Odpiszemy najszybciej jak to możliwe. Czekamy na Twoją wiadomość! :)

Gratulujemy odwagi i do zobaczenia po drugiej stronie Atlantyku! :)

Kontakt

Przyjęliśmy Twoją wiadomość, odpiszemy wkrótce!

bottom of page