top of page

TEST DRIVE #002 / Ford F-150 / Czy pickup to kompletne auto rodzinne?


UWAGA, PREMIERA FILMU ODBĘDZIE SIĘ 20 LUTEGO 2019 O GODZINIE 20.00 CZASU POLSKIEGO. PRZED TĄ DATĄ PONIŻSZY LINK BĘDZIE NIEAKTYWNY!Witajcie w nowym odcinku!


Przyszedł czas na kolejny motoryzacyjny sprawdzian. Tym razem wybór padł nieco pod wpływem potrzeby, chociaż i tak było to jedno z wielkich marzeń Zoli. Jak wiecie jakiś czas temu mieliśmy przeprowadzkę (filmy znajdziecie TUTAJ oraz TUTAJ) i po powrocie z Polski (zobacz film) zdecydowaliśmy, że zamkniemy temat urządzania podstawowych pomieszczeń domu i wybierzemy się do IKEA po brakujące meble. W przewiezieniu wszystkich rzeczy z Charlotte do Morrisville miał nam pomóc tzw. "samochód do zadań specjalnych", okrzyknięty najlepszym samochodem rodzinnym w USA pick-up truck, model Ford F-150.


Stawiamy zatem pytanie: Czy pickupy rzeczywiście są tak wszechstronne i niezastąpione jak się o nich mówi po tej stronie świata? Wynajęliśmy auto, wsiedliśmy za kierownicę i ruszyliśmy na misję specjalną - potwierdzić fakt bądź obalić mit.


Jak przebiegał test? Jak zachowywał się samochód? Czy mieliśmy jakieś problemy? Na te i wiele innych pytań odpowiedzieliśmy w poniższym filmie, na który Was gorąco zapraszamy!


Jeżeli spodobał Wam się materiał - zostawcie like, napiszcie komentarz, zasubskrybujcie nasz kanał YouTube, żeby być na czasie z nowymi produkcjami.


Enjoy!


194 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page