top of page

THIS IS AMERICA #011 - Nowy Orlean cz.1Witamy wszystkich w Nowym Orleanie,


największym mieście stanu Luizjana. Wybraliśmy się na długi weekend złapać trochę pogody i słońca, które jeszcze nieśmiało (o dziwo) zagląda do Północnej Karoliny. O samym NOLA słyszeliśmy wiele różnorodnych opinii - że jest to miejsce o wakacyjnym klimacie, że jest mega zabawowe, jazzowe, kolorowe, ale też creepy i momentami niebezpieczne. Mieszanka powyższego sprawiła, że zdecydowaliśmy sami sprawdzić co kryje podobno najbardziej nawiedzone miasto USA i jakie będą nasze wrażenia.


W pierwszej części poświęconej NOLA wybieramy się na miejski rekonesans, czyli klasycznie spacer ulicami od strony Business District do samego centrum. Tam przebijamy się przez Jackson Square, French Quarter i samo serce miasta czyli Bourbon Street, poznajemy "duszę" miasta i sprawdzamy co w trawie piszczy. Później trafiamy w sam środek szaleństwa, które musicie zobaczyć!


Zapraszamy gorąco do obejrzenia, mamy nadzieję, że mimo kilku niedociągnięć spowodowanych oswajaniem się z nowym sprzętem ten film pozwoli Wam poczuć klimat Nowego Orleanu i pomoże odpowiedzieć na pytanie czy warto się tam wybrać :)


66 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page