top of page

O czym pamiętać przed wylotem do USA?Zapraszamy Was do obejrzenia pierwszego odcinka z serii poradników na temat wylotu i życia w Stanach Zjednoczonych. Projekt powstaje z myślą o wszystkich, którzy chcieliby wiedzieć więcej szczegółów odnośnie takiej przeprowadzki, żeby lepiej przygotować się do całego procesu.


Oczywiście liczymy na Wasze wsparcie w komentarzach do filmu odnośnie tematyki, rzeczy które Was interesują a nie zostały poruszone w filmie. Ta seria jest przede wszystkim dla Was.


Miłego oglądania!

238 wyświetleń2 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

2 Comments


Cześć! Taka kwota wyszła nam bez ubezpieczenia, ale to z racji tego, że mieliśmy prywatne ubezpieczenie gdzie odpowiedzialność cywilna była zaznaczona. Jeżeli masz takie ubezpieczenie (np na karcie kredytowej co jest dość popularne albo na ubezpieczeniu turystycznym) to nie musisz wykupować kolejnego ubezpieczenia w wypożyczalni. Ważne jest, żeby gdzieś na dokumencie widniało słowo "Liability" i jest OK, nie daj się zbałamucić :)


Pozdrawiamy, dzięki za odwiedziny!

Like

ajlo19
ajlo19
Jul 11, 2019

Hej, dziękuję za garść informacji. Chciałabym zapytać, jak wygląda ubezpieczenie samochodu w przypadku wynajmowanego auta? Czy te 500-600$ o których wspominasz zawiera już koszt ubezpieczenia czy trzeba oddzielnie je dokupić? I jeśli przyjeżdżasz bez historii kredytowej i od razu kupujesz auto używane za gotówkę, to z jakim kosztem ubezpieczenia trzeba się liczyć? Z góry dziękuję za pomoc

Like
bottom of page